Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz kimiz?

AES Yazılım Danışmanlık, kurumların süreçlerini dijitalleştirmeye yönelik ihtiyaç duyduğu çözümleri, profesyonel proje danışmanlık ve implementasyon hizmeti sunarak hayata geçirmelerine yardımcı olan bir çözüm firmasıdır.

AES, 17 yılı aşkın süredir Logo Yazılım Ürünlerinin danışmanlığını yapan ve Logo Yazılım’da 9 yıla yakın bir süredir analiz ve proje yönetimi alanlarında danışmanlık görevi yapmış olan uzman kişiler tarafından kurulmuş genç ve dinamik bir proje firmasıdır. Hizmet verdiği kurumların iş süreçlerini kolaylaştıracak ve verimliliğini artıracak ihtiyaca yönelik özel yazılımlar ile Logo Ürünlerinin entegre olduğu çözüm kümelerini sunmayı hedeflemektedir.

AES, uzun yıllar çeşitli sektörlerde edindiği proje tecrübesi ve Logo ürünleri nezdinde sergilediği başarılar sayesinde Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), Raporlama ve İş Zekası Çözümleri (BI), İş Akışı ve Süreç Yönetimi (BPM), Tedarik Zinciri Yönetimi (WMS), e-Devlet Çözümlerine yönelik danışmanlık ve proje hizmetini en iyi kalitede sunmayı ve müşterilerini her zaman en az bir adım yukarı taşımayı amaç edinmiştir.

Neden AES ile çalışmayı tercih etmelisiniz?
 • Farklı sektörlerde edinilmiş başarılı deneyimler ile zenginleştirilmiş bilgi birikimi
 • Süreç iyileştirme ve verimliliği için doğru analiz, doğru tespit, doğru çözüm
 • Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı
 • Yenilikçi, fark yaratan, süreçlerinize değer katan iş çözümleri
 • İhtiyaca özel yazılım çözümlerinde uzmanlık
 • Profesyonel proje yönetimi
  Whatsapp
  Aes Yazılım
  Aes Yazılım
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?