Logo Mali Müşavir 3

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan Logo Mali Müşavir 3, sunduğu tam çözüm kümesiyle mükelleflerin e-devlet süreçlerine hızla katılımını sağlarken, beyannamelerden bordrolara, defter beyan süreçlerinden büro yönetimine kadar çok sayıda modülle de iş yükünü azaltıp zaman tasarrufu kazandırıyor.

Ürün Özellikleri
  • Genel muhasebe süreçlerine destek
  • Verimli iş takibi
  • Fiş, makbuz, tahsilat işlemleri
  • Bordro işlemlerinde kolaylık
  • Etkin raporlama
  • Sabit kıymet işlemleri
  • Defter Beyan Sistemine Entegrasyon
  • e-Dönüşüm entegrasyonu

Kullanım kolaylığı 

Logo Mali Müşavir 3 kullanan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM), hizmet verdikleri müşterilerinin tüm muhasebe işlemlerini kullanımı kolay arayüz, hızlı raporlama, muhasebeleştirme gibi fonksiyonlar sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Zengin modüller  

SMMM’lerin bütün ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan ve yeni arayüzle desteklenen Logo Mali Müşavir 3; Büro Yönetimi, Muhasebe, Sabit Kıymet, Bordro, İşletme Defteri ve Beyanname, Defter Beyan Sistemine Entegrasyon modülleriyle tüm muhasebe süreçlerini uçtan uca kapsıyor.

Ürün Broşürü
Sıkça Sorulanlar
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) kimdir?

Mali müşavir 3568 sayılı kanunlar kapsamında muhasebe işlemlerinin yönetilmesini ve denetlenmesini sağlamakla; işletmeleye veya resmi kurumlara gerekli belgeleri sunmakla görevlidir. Yeminli Mali Müşavir herhangi bir defter tutmakla yükümlü değildir. Serbest muhasebeci mali müşavir (SMMM) 10 seneyi doldurup girdiği sınavda başarılı olduğunda yeminli mali müşavir (YMM) unvanını alır.

SMMM ne iş yapar?

Serbest muhasebeci mali müşavir (SMMM), finansal bilgileri analiz etmek, yasal yükümlülükleri takip etmek ve finansal faaliyetlerin kaydını tutmakla yükümlüdür. Bilanço ve beyannamelerle ilgili tüm belgeleri düzenler. Gerçek kişi veya tüzel kişi durumundaki işletmeler serbest muhasebeci mali müşavir ile çalışır.

Logo Mali Müşavir 3 çözümü mali müşavirlere ne avantaj sağlar?

Logo Mali Müşavir 3 ile sunulan genel muhasebe uygulamaları yasal mevzuata uyumlu faaliyet göstermeyi sağlar. Verimli iş takibini mümkün kılar. Gider fişi, SMMM makbuzu ve nakit tahsilat makbuzları kolayca kesilebilir.

Mali müşavir çözümü ile hangi işlemler yapılabilir?

Logo Mali Müşavir 3, SMMM’lerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Genel muhasebe süreçlerine destek sağlar ve süreçlerin en etkin şekilde yönetilmesine olanak tanır. Logo Mali Müşavir 3 ile fiş, makbuz, tahsilat işlemleri, bordro işlemleri, sabhit kıymet işlemleri yapılabilir. İşlemleri filtreleyerek rapor almak da mümkündür.

Logo Mali Müşavir 3 çözümü hangi sistemlerle entegre çalışır?

Logo Mali Müşavir 3; e-Defter, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu ve e-Müstahsil Makbuzu çözümleriyle entegre çalışır. Defter Beyan Sistemine Entegrasyon özelliği sayesinde girilen işlemler doğrudan sisteme aktarılabilir. Ek bir modül olarak sunulan Exceltrans da doğrudan entegre edilebilir.

Logo Mali Müşavir 3 ürününü en fazla kaç kullanıcı ile kullanabilirim?

Logo Mali Müşavir 3 ürününü kullanıcı artırımı modülleri ile en fazla 15 kullanıcıya kadar kullanabilirsiniz.

Logo Mali Müşavir 3 ürünü hangi modüllerden oluşmaktadır?

Logo Mali Müşavir 3 ana paket; Muhasebe Yönetimi, Duran Varlık Yönetimi, İşletme Defteri, Beyanname, Büro Yönetimi, Bordro (10 bin çalışan) modüllerini içerir.

Logo Mali Müşavir 3 ürünü ile birlikte Logo GO 3 ürünü de kullanabilir miyim?

Logo Mali Müşavir 3 kullanıcıları, Logo GO 3 ana pakete, tüm opsiyonel modüllerine ve kullanıcı artırımlarına liste fiyatı üzerinden %50 indirimli sahip olur.

Son bir yıl içinde meslek grubuna yeni katılmış Mali Müşavirler Logo Mali Müşavir 3 ürününe indirimli sahip olabilir mi?

Evet, son bir yıl içinde meslek grubuna yeni katılmış Mali Müşavirler, Logo Mali Müşavir 3 ürününe %30 indirim avantajıyla sahip olur.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
08.11.2021
1.008
Whatsapp
Aes Yazılım
Aes Yazılım
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?