Logo Tiger HR

Logo Tiger HR

İK profesyonellerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Logo Tiger HR, web tabanlı yapısıyla İK’ya esnek ve fonksiyonel bir çözüm sunuyor.

Ürün Özellikleri
  • Özlük işlerinde zaman tasarrufu
  • Tüm bilgiler kayıt altında
  • Daha kolay izin süreçleri
  • Çalışan eğitimlerinde otomasyon
  • Çalışan geri bildirimleri
  • Objektif performans değerlendirmeleri
  • İşe alımlarda kolaylık
  • Çalışan Portali

Her işletmeye uygun

Logo Tiger HR, İK süreçlerini dijital ortama taşımak isteyen işletmelerin ihtiyaçlarını modüler bazda yönetmesini sağlıyor. 

Web tabanlı yapı 

Logo Tiger HR, web tabanlı yapısı sayesinde zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanı sunuyor. 

Kapsamlı entegrasyon 

Logo Bordro Plus çözümü ile entegre çalışabilen Logo Tiger HR, böylece İK fonksiyonlarının yanı sıra bordro süreçlerini de tek noktadan yönetmeyi sağlıyor. Logo Flow İş Akış Yönetimi çözümüyle entegre şekilde süreç yönetimi, Logo Mind Insight İş Analitiği çözümü entegrasyonuyla da analiz raporlama yetkinliği sunuyor.

Ürün Broşürü
Sıkça Sorulanlar
Logo Tiger HR ana pakete tanımlı kullanıcı ve çalışan sayısı nedir?

Logo Tiger HR ana pakete 10 kullanıcı ve 100 çalışan tanımlıdır. İlave kullanıcı ve çalışan ihtiyacı için kullanıcı ve çalışan artırımı satın alınması gerekmektedir.

Çalışan ve kullanıcı sayısında sınır var mı?

Çalışan ve kullanıcı sayısında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Logo Tiger HR ana paketin içeriği nedir?

Logo Tiger HR ana paketi Özlük Yönetimi’ni içermektedir. Özlük Yönetimi’nin, diğer tüm modüllerin çalışabilmesi için mutlaka alınması gerekmektedir. Özlük Yönetimi modülü ile çalışanların bilgilerini takip edebilir, modül içinde kritere göre arama yapabilir, istediğiniz raporları alabilir ve Bordro Plus ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Çalışan sayısı nasıl hesaplanır?

Çalışan sayısı, tüm programlarda tutulan sicil kartı sayısıdır. Eski personel kayıtları, çalışan sayısı hesaplamalarına dahil edilmemelidir.

Logo Tiger HR hangi dilleri destekliyor?

Logo Tiger HR’da Türkçe ve İngilizce dilleri standarttır.

Logo Tiger HR ana pakete ek hangi modülleri alabiliriz?

İzin Yönetimi, Eğitim Yönetimi, Organizasyon Yönetimi, Performans Yönetimi, Anket Yönetimi ve İşe Alım modüllerini satın alabilirsiniz.
Logo Tiger HR’ın zengin modül seçeneklerine ek olarak insan ve organizasyonel gelişim süreçlerini desteklemenize katkıda bulunmak üzere geliştirilen portalları ile kesintisiz iş akışı sağlayabilirsiniz.

Logo Tiger HR ana pakete ek olarak alınan Performans Yönetimi veya İzin Yönetimi modüllerini daha etkin nasıl kullanabiliriz?

Bu iki modülü daha etkin kullanabilmeniz için Logo Tiger HR Çalışan Portalı’nın alınması öneriyoruz. Çalışanlar, Çalışan Portalı sayesinde izin ve performans süreçlerine daha etkin bir şekilde dahil olacaklardır.

Logo Tiger HR Çalışan Portalı’nın sağladığı olanaklar nelerdir?

Logo Tiger HR Çalışan Portalı ile şirket yönetmeliklerini, duyuruları, çalışan bilgilerini ve organizasyon şemasını tüm çalışanlar ile paylaşabilirsiniz. Çalışanlar ise bordro takiplerini, avans, izin ve eğitim taleplerini online olarak gerçekleştirebilir.

Logo Tiger HR Anket Yönetimi modülünü ile bir anket düzenlediğimizde çalışanlara ilgili anketi nasıl gönderebiliriz?

Anket Yönetiminin kullanılabilmesi için Logo Tiger HR Çalışan Portalı’nı almanız gerekmektedir. Çalışan Portalı ile ilgili anketi çalışanlarınıza iletebilirsiniz.

Logo Tiger HR İşe Alım Portalı ile neler yapılabilir?

Logo Tiger HR İşe Alım Portalı ile işe alım süreçlerini daha etkin yönetebilirsiniz. Adaylar, LinkedIn hesapları ile İşe Alım Portalı üzerinde profil oluşturabilir ve paylaştığınız kurumsal iş ilanlarınıza başvurularını yapabilirler.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Whatsapp
Aes Yazılım
Aes Yazılım
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?