Logo Mind Insight

Logo Mind Insight

Logo’nun sunduğu veri analizi ve raporlama çözümleriyle verilerinizi kolayca analiz edip etkili şekilde görselleştirip raporlayarak karar alma mekanizmasını iyileştirin.

Ürün Özellikleri
  • Veri entegrasyonu ve verinin merkezi yönetimi
  • Self-servis görselleştirme ve analiz
  • Güçlü analiz altyapısı
  • Senaryo oluşturma özelliği
  • Hazır raporlar
  • Otomatik mail gönderimi

Esnek ve hızlı veri analizi

Logo’nun sunduğu veri analizi ve raporlama portföyü, işletmelerin topladığı tüm verilerin görselleştirilerek analiz edilmesini ve raporlanmasını sağlıyor. Web ya da mobil uygulama üzerinden de kullanılabilen bu çözümlerle işletmeler geleceği daha güvenle planlayabiliyor. 
Verileri derinlemesine analiz etmek, yerleşik ve mobil ortamlardan veri paylaşımı sağlamak, doğru ve güvenilir kurumsal bilgi yönetimi hizmeti sunmak üzere tasarlanan Logo veri analizi ve raporlama çözümleri, self-servis veri keşfini yeni bir boyuta taşıyor. Böylece işletmeler daha doğru bilgiler ve hızlı etki-tepki yeteneği sayesinde daha büyük bir esneklik kazanıyor.

Ürün Broşürü
Sıkça Sorulanlar
Veri analizi ve raporlama nasıl yapılıyor?

Veriler tek başına anlam ifade etmiyor. Verilerin anlamlı ve faydalı bilgilere dönüşmesi veri analiziyle mümkün oluyor. Veri analizi ve raporlama ise iş analitiği çözümleriyle yapılabiliyor.

Veri analizi ve raporlama süreçleri neleri kapsıyor?

Veri analizi, veri madenciliği ve Business Intelligence (BI) ‘in temel bileşeni. Veri analizi süreci inceleme, temizleme, dönüştürme ve modelleme aşamalarından oluşuyor. Veri toplama ve analizini otomatikleştirmek için kapsamlı veri analiz çözümleri kullanılıyor

Hangi işletme çeşitleri veri analizi ve raporlama süreçlerinden faydalanıyor?

Veriler, işletmelerin operasyonları sırasında oluşuyor. Dolayısıyla her işletmede sektörü ve büyüklüğü fark etmeksizin veri oluşuyor. Bu verilerin anlamlı bilgiye dönüşmesi geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemeyi sağlıyor. Özellikle iş hacmini büyütmeyi planlayan, üretim yapan firmalar veri analitiği çözümlerine ihtiyaç duyuyor

Veri analizi ve raporlama çözümlerinde farklı rapor formatları bulunuyor mu?

Logo Mind Insight, verileri görsel grafiklerle kullanıcıların dikkatine sunuyor. Data Storytelling her analiz için ayrı senaryo oluşturmaya olanak tanıyor. Logo Mind Navigator, formül ya da SQL cümleciği yazmaya gerek kalmadan raporları özelleştirmeyi sağlıyor. Hazır sorgu modelleri, rapor şablonları ve saklı yordamlar sayesinde çok kısa sürede detaylı raporlamalar yapılabiliyor.

Veri analizi ve raporlamanın işletme için avantajları nelerdir?

Veri analizi ve raporlama karar alma mekanizmasını iyileştirmek açısından kritik önem taşıyor. Veri analitiği, kritik anlarda ihtiyaç duyulan bilgiyi anlık sunuyor Raporların ilgililere e-postayla gönderilmesi iletişimin daha sağlıklı olmasını sağlıyor.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Whatsapp
Aes Yazılım
Aes Yazılım
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?